Node Display Fields (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Author
ro: Autor

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Default
ro: Implicit

en: Date format
ro: Format dată

en: Profile
ro: Profil

en: Created date
ro: Data creării

en: Updated date
ro: Data actualizării

en: Comment count
ro: Contor comentarii

en: Pager type
ro: Tipul paginatorului

en: Nothing
ro: Nimic
