Node Display Fields (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Author
sq: Autori

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Profile
sq: Profili
