Node Display Fields (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Author
sv: Författare

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Default
sv: Förvald

en: Date format
sv: Datumformat

en: Profile
sv: Profil

en: Created date
sv: Skapad datum

en: Updated date
sv: Uppdaterad datum

en: No title
sv: Ingen titel

en: Comment count
sv: Antal kommentarer

en: Link to
sv: Länka till

en: Pager type
sv: Typ av paginerare

en: Nothing
sv: Inget
