Node Display Fields (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Content
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Default
ur: طے شدہ

en: Date format
ur: تاریخ کا فارمیٹ
