Node Display Fields (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Author
vi: Tác giả

en: - None -
vi: - Không -

en: Default
vi: Mặc định

en: Format
vi: Định dạng

en: Date format
vi: Định dạng ngày

en: Profile
vi: Hồ sơ người dùng

en: Created date
vi: Ngày tạo ra

en: Updated date
vi: Ngày cập nhật

en: No title
vi: Không tiêu đề

en: Comment count
vi: Số bình luận

en: Nothing
vi: Không có gì
