Node Display Fields (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Author
af: Outeur

en: - None -
af: - Geen -

en: Default
af: Verstek

en: Profile
af: Profiel

en: Mini
af: Klein
