Node Display Fields (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Author
ast: Autor

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Default
ast: Predefiníu

en: Format
ast: Formatu

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Profile
ast: Perfil
