Node Display Fields (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Author
bg: Автор

en: - None -
bg: - Не -

en: Default
bg: По подразбиране

en: Format
bg: Формат

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Profile
bg: Профил
