Node Display Fields (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Author
el: Συντάκτης

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Format
el: Μορφή

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Profile
el: Προφίλ

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Updated date
el: Ημερομηνία ενημέρωσης

en: Comment count
el: Μετρητής σχολίων

en: Mini
el: Μικρό

en: Link to
el: Σύνδεσμος σε

en: Pager type
el: Τύπος σελιδομετρητή

en: Nothing
el: Τίποτα
