Node Display Fields (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Author
eu: Egilea

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Format
eu: Formatua

en: Date format
eu: Data formatua

en: Profile
eu: Profila

en: Created date
eu: Sortze data

en: Updated date
eu: Eguneratze data

en: No title
eu: Izenbururik ez

en: Comment count
eu: Iruzkin zenbaketa

en: Nothing
eu: Ezer
