Node Display Fields (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Author
fa: نویسنده

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Profile
fa: نمایه

en: Created date
fa: تاریخ ایجاد

en: Updated date
fa: تاریخ به روزرسانی

en: Comment count
fa: تعداد دیدگاه‌ها

en: Mini
fa: کوچک

en: Nothing
fa: هیچ
