Node Display Fields (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Author
fi: Tekijä

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Default
fi: Oletus

en: Format
fi: Muoto

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Profile
fi: Profiili

en: Created date
fi: Luontipäivä

en: Updated date
fi: Päivitetty

en: No title
fi: Ei otsikkoa

en: Comment count
fi: Kommenttien lukumäärä

en: Pager type
fi: Sivutuksen tyyppi

en: Nothing
fi: Ei mitään
