Node Display Fields (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Author
gu: લેખક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: Comment count
gu: ટીપ્પણીની સંખ્યા
