Node Display Fields (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Nothing
hy: Ոչինչ
