Node Display Fields (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Content
id: Konten

en: Author
id: Penulis

en: - None -
id: - Tiada -

en: Default
id: Bawaan

en: Date format
id: Format tanggal

en: Profile
id: Profil

en: Created date
id: Tanggal pembuatan

en: Updated date
id: Tanggal pembaruan

en: Comment count
id: Jumlah komentar

en: Pager type
id: Jenis pejer

en: Nothing
id: Tidak ada
