Node Display Fields (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Author
lt: Autorius

en: - None -
lt: - Joks -

en: Default
lt: Numatytasis

en: Format
lt: Formatas

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Profile
lt: Profilis

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: No title
lt: Be pavadinimo

en: Comment count
lt: Komentarų kiekis

en: Nothing
lt: Nieko
