Node Display Fields (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण
