Node Display Fields (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Author
ru: Автор

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Default
ru: По умолчанию

en: Format
ru: Формат

en: Date format
ru: Формат даты

en: Profile
ru: Профиль

en: Created date
ru: Дата создания

en: Updated date
ru: Дата обновления

en: No title
ru: Без названия

en: Comment count
ru: Количество комментариев

en: Mini
ru: Мини

en: Pager type
ru: Тип постраничного навигатора

en: Nothing
ru: Ничего
