Node Display Fields (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Format
th: รูปแบบ

en: Date format
th: รูปแบบวันที่

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: Created date
th: วันที่สร้าง

en: Updated date
th: วันที่ปรับปรุง

en: Comment count
th: จำนวนความคิดเห็น

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร
