Node Display Fields (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Author
be: Аўтар

en: - None -
be: - Нічога -

en: Default
be: Прадвызначана

en: Format
be: Фармат

en: Date format
be: Фармат даты

en: Profile
be: Профіль

en: Created date
be: Дата стварэння

en: Updated date
be: Дата абнаўлення

en: Comment count
be: Колькасць каментароў

en: Nothing
be: Нічога
