Node Display Fields (7.x-1.4) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས

en: Updated date
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པའི་དུས

en: No title
bo: ཁ་བྱང་མེད་པ

en: Comment count
bo: དཔྱད་གཏམ་གྱི་གྲངས

en: Mini
bo: ཆུང་བ

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད
