Node Display Fields (7.x-1.4) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Author
da: Forfatter

en: - None -
da: - Ingen -

en: Default
da: Standard

en: Submitted by
da: Indsendt af

en: Date format
da: Datoformat

en: Profile
da: Profil

en: Created date
da: Oprettelsesdato

en: Updated date
da: Opdateringsdato

en: No title
da: Ingen titel

en: Comment count
da: Kommentarantal

en: Link to
da: Link til

en: Pager type
da: Sideinddelingstype

en: Nothing
da: Intet
