Node Display Fields (7.x-1.4) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Author
fr: Auteur

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Default
fr: Par défaut

en: Submitted by
fr: Soumis par

en: Date format
fr: Format de date

en: Profile
fr: Profil

en: Created date
fr: Date de création

en: Updated date
fr: Date de mise à jour

en: No title
fr: Sans titre

en: Comment count
fr: Nombre de commentaires

en: Link to
fr: Lien vers

en: Pager type
fr: Type de pagination

en: Nothing
fr: Rien
