Node Display Fields (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Author
he: מחבר/ת

en: - None -
he: - ללא -

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Format
he: פורמט

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: No title
he: ללא כותרת

en: Comment count
he: מספר התגובות

en: Mini
he: מיני

en: Pager type
he: סוג דפדוף

en: Nothing
he: ללא
