Node Display Fields (7.x-1.4) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Author
hi: लेखक

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Format
hi: प्रारूप

en: Date format
hi: तारीख प्रारूप

en: Profile
hi: रुपरेखा

en: Created date
hi: रचना तिथि

en: Nothing
hi: कुछ नहीं
