Node Display Fields (7.x-1.4) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Author
ja: 投稿者

en: - None -
ja: - なし -

en: Default
ja: デフォルト

en: Format
ja: フォーマット

en: Submitted by
ja: 送信者

en: Date format
ja: 日付の書式

en: Profile
ja: プロフィール

en: Created date
ja: 作成日時

en: Updated date
ja: 更新日時

en: No title
ja: タイトルなし

en: Comment count
ja: コメント数

en: Mini
ja: ミニ

en: Pager type
ja: ページャーのタイプ

en: Nothing
ja: なし
