Node Display Fields (7.x-1.4) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: No title
kn: ಯಾವುದೆ ಶೀರ್ಷಿಕೆ ಇಲ್ಲ
