Node Display Fields (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Author
lv: Autors

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Format
lv: Formāts

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Profile
lv: Profils

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: Comment count
lv: Komentāru skaits

en: Nothing
lv: Nekas
