Node Display Fields (7.x-1.4) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Author
mr: लेखक

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Format
mr: रचना

en: Date format
mr: तारीख आराखडा
