Node Display Fields (7.x-1.4) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Default
nn: Standard

en: Submitted by
nn: Publisera av

en: Date format
nn: Datoformat
