Node Display Fields (7.x-1.4) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Author
ps: ليكوال

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Default
ps: تلواله

en: Format
ps: بڼه

en: Updated date
ps: نيټه اوسمهالیزول
