Node Display Fields (7.x-1.4) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Author
sl: Avtor

en: Default
sl: Privzeto

en: Format
sl: Oblika

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Profile
sl: Profil
