Node Display Fields (7.x-1.4) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Author
sr: Аутор

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Default
sr: Подразумевано

en: Date format
sr: Формат датума
