Node Display Fields (7.x-1.4) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Author
uk: Автор

en: - None -
uk: - Немає -

en: Default
uk: Базово

en: Format
uk: Формат

en: Submitted by
uk: Відправив(а)

en: Date format
uk: Формат дати

en: Profile
uk: Профіль

en: Created date
uk: Дата створення

en: Updated date
uk: Дата оновлення

en: No title
uk: Без заголовка

en: Comment count
uk: Кількість коментарів

en: Mini
uk: Міні

en: Pager type
uk: Тип навіґатора

en: Nothing
uk: Нічого
