Node Display Fields (7.x-1.4) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Author
cs: Autor

en: - None -
cs: - Nic -

en: Default
cs: Výchozí

en: Format
cs: Formát

en: Date format
cs: Formát data

en: Profile
cs: Profil

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Updated date
cs: Datum úpravy

en: No title
cs: Bez nadpisu

en: Comment count
cs: Počet komentářů

en: Pager type
cs: Typ stránkovače

en: Nothing
cs: Nic
