Node Display Fields (7.x-1.4) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Profile
eo: Profilo
