Node Display Fields (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Author
et: Autor

en: - None -
et: - Puudub -

en: Default
et: Vaikimisi

en: Format
et: Vorming

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Profile
et: Profiil

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: No title
et: Ilma pealkirjata

en: Comment count
et: Kommentaaride arv

en: Pager type
et: Pageri tüüp

en: Nothing
et: Mitte midagi
