Node Display Fields (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Author
is: Höfundur

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Format
is: Stílsnið

en: Submitted by
is: Innsent af

en: Date format
is: Dagsetningarsnið

en: Created date
is: Dags. stofnað

en: Updated date
is: Dags. uppfært

en: No title
is: Enginn titill
