Node Display Fields (7.x-1.4) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Author
it: Autore

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Default
it: Predefinito

en: Format
it: Formato

en: Submitted by
it: Inviato da

en: Date format
it: Formato data

en: Profile
it: Profilo

en: Created date
it: Data creazione

en: Updated date
it: Data modifica

en: No title
it: Nessun titolo

en: Comment count
it: Numero commenti

en: Pager type
it: Tipo di paginatore

en: Nothing
it: Niente
