Node Display Fields (7.x-1.4) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Author
tr: Yazar

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Default
tr: Varsayılan

en: Format
tr: Biçim

en: Submitted by
tr: Gönderen

en: Date format
tr: Tarih biçimi

en: Profile
tr: Profil

en: Created date
tr: Oluşturulma tarihi

en: Updated date
tr: Güncelleme tarihi

en: No title
tr: Başlıksız

en: Comment count
tr: Yorum sayısı

en: Pager type
tr: Sayfalayıcı tipi

en: Nothing
tr: Hiçbir şey
