Node Embed (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Other
nl: Andere

en: Insert node
nl: Node invoegen

en: By including the syntax [[nid:(node_id)]], this filter will embed the node with given NID
nl: Door het ingeven van de syntax [[nid:(node-id)]], zal dit filter de gespecificeerde node invoegen in de huidige node

en: Module providing an embed node widget
nl: Module die het mogelijk maakt om een node in een andere node in te voegen

en: A node is not allowed to embed in itself.
nl: Een node mag niet in de zelfde node worden ingevoegd.

en: Embed a Node
nl: Een Node toevoegen
