Node Embed (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Other
bo: གཞན

en: Exists
bo: གནས་འདུག

en: Add @type
bo: @type་ཁ་སྣོན
