Node Embed (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Not found
ca: No trobat

en: Other
ca: Altres

en: Exists
ca: Existeix

en: Add @type
ca: Afegeix @type
