Node Embed (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Other
da: Anden

en: Exists
da: Eksisterer

en: Add @type
da: Tilføj @type
