Node Embed (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: Not found
de: Nicht gefunden

en: Other
de: Weitere

en: Exists
de: Vorhanden

en: Add @type
de: @type hinzufügen
