Node Embed (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Other
fi: Muu

en: Exists
fi: On olemassa

en: Add @type
fi: Lisää @type
