Node Embed (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Not found
gl: Non atopada

en: Other
gl: Outro

en: Exists
gl: Existe

en: Add @type
gl: Engadir @type
