Node Embed (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: Other
hi: अन्य

en: Exists
hi: मौजूद

en: Add @type
hi: @type जोड़ें
