Node Embed (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Other
hr: Ostalo

en: Exists
hr: Postoji

en: Add @type
hr: Dodaj @type
