Node Embed (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Not found
it: Non trovato

en: Other
it: Altro

en: Exists
it: Esiste

en: Add @type
it: Aggiungi @type
